Zabudowa od podstaw na nowiutkim Mercedesie

Na zlecenie klienta, nasza firma wykonała od podstaw zabudowę na nowiutkim Mercedesie Atego. Elementy takie jak drzwi zabudowy są naszej produkcji, resztę elementów trzeba było odpowiednio spasować, obrobić i zmontować w jedną spójną całość. Efekt końcowy robi wrażenie!

Więcej →
0

W Rosji wiadukty niskie są!

A wnioskujemy to po naszym ostatnim zleceniu. Mianowicie sprowadzono do naszej firmy z Rosji naczepę z zerwanym dachem, która miała bliskie spotkanie z wiaduktem.

Śmiało podjęliśmy wyzwanie naprawy i w zasadzie stworzenia większości uszkodzonych elementów od podstaw u nas w firmie. Naprawa była trudna i wymagająca. Dla naszej firmy tego typu naprawy to chleb powszedni więc sprawnie uporaliśmy się z naprawą ścian zabudowy, lakierowaniem, wykonaniem narożników uszkodzonych w kolizji, naprawą portalu drzwi tylnych oraz założeniem dachu na ...

Więcej →
0

Fanatyczny DAF’ik

Na warsztat naszej firmy został wzięty rozbity, nietypowy DAF’ik. Jego nietypowość polega na malowaniu, które zostało wykonane na zlecenie właściciela pojazdu, przedstawiające sceny filmów z udziałem Sylvestra Stallone’a.

Nie mogliśmy zrobić nic innego jak bić pokłon w kierunku zagorzałego fana aktora i pomóc przywrócić jego wypieszczonemu ciągnikowi dawną sprawność. Efekty można zobaczyć poniżej. Uszkodzenia były dość konkretne o czym świadczy fakt że narożnik kabiny wymagał ” wyciągania „.

Nawet ” my sami ” byliśmy pod wrażeniem ...

Więcej →
0
Page 1 of 2 12