Obecnie klienci poszukują warsztatów, w których nie tylko będą mogli dokonać sprawnej naprawy oraz przeglądu swojego samochodu. Coraz częściej poszukują także warsztatów i firm, dzięki którym będą w stanie dokonać napraw powypadkowych. Powypadkowe naprawy samochodów to jedna z naszych specjalności.

Naprawy powypadkowe samochodów ciężarowych – Błonie, Leszno – sprawdź nasze usługi

Nasza firma wykonuje kompleksowe naprawy związane z doprowadzeniem samochodu do stanu sprzed wystąpienia kolizji. Zajmujemy się głównie usługami takimi jak naprawy powypadkowe samochodów ciężarowych wszystkich marek dostępnych na rynku. Nasze długoletnie doświadczenie w branży napraw samochodów ciężarowych – blisko czterdzieści lat – dało nam możliwość zapoznania się z każdym możliwym uszkodzeniem samochodu.

Naprawy powypadkoweStaramy się, by naprawy powypadkowe nie były niepotrzebnym stresem dla naszych klientów. Zajmujemy się kompleksową usługą związaną z usuwaniem szkód. Niezwykle istotne jest, aby w pierwszej kolejności ocenić stan powypadkowego samochodu. Jeżeli uległ on bardzo dużemu zniszczeniu, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zastrzegamy sobie możliwość odmowy naprawy wraz z udzieleniem wszelkich niezbędnych informacji dotyczących danej sytuacji.

W przypadku dużych uszkodzeń często konieczne są naprawy związane z wycięciem uszkodzonych elementów i wstawieniem nowych z innego samochodu. Takie naprawy są dopuszczalne w Polsce.

W naszym zakładzie do pracy angażujemy wszystkich naszych specjalistów – blacharzy oraz lakierników. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejsze technologie. Dodatkową zaletą RENO TRUCK jest własna mieszalnia lakierów. Działamy wyłącznie na najlepszych, niemieckich lakierach, które dodatkowo są ekologiczne. Dbamy nie tylko o naszych klientów, ale i o środowisko naturalne.

Powypadkowe naprawy samochodów – Błonie

Naprawy powypadkowe samochodów osobowych to kolejna z usług naszego serwisu. Kluczową decyzję – po przedstawieniu kosztorysu – podejmują nasi klienci. W przypadku kiedy samochód stanowi np. część floty transportowej, kupno nowego samochodu może okazać się zbyt dużym wydatkiem w porównaniu do naprawy samochodu wypadkowego do stanu sprzed stłuczki. Naprawy powypadkowe samochodów osobowych dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym są coraz częściej wykonywanymi usługami, na które decydują się klienci.

Jeżeli miałeś wypadek i interesuje Cię naprawa samochodu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy ocenią stan techniczny pojazdu, ocenią usterki i wstępnie wycenią zakres usług. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług, ich sprawne przeprowadzenie i przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy dostępni sześć dni w tygodniu – działamy także w soboty.

Skontaktujesz się z nami telefonicznie, za pomocą maila. Jesteśmy dostępni także na Facebooku. Mieszkańców miejscowości Błonie i Leszno zapraszamy osobiście do naszego serwisu, co przyspieszy proces rozpoczęcia usługi.