RENO TRUCK – profesjonalne naprawy zabudów kontenerowych

Serwis pojazdów użytkowych RENO TRUCK LACHOWSKI & ŁUCZAK zajmuje się nie tylko remontami i naprawami naczep chłodni i izoterm. Zakresem działań naszej firmy objęte są także naprawy zabudów kontenerowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne, kompleksowe rozwiązania.

Jeśli chodzi o naprawy zabudów kontenerowych, zajmujemy się:

  • naprawą i odbudową ścian,
  • wykonaniem dodatkowych ścian grodziowych,
  • naprawą dachów kontenera,
  • naprawą i wymianą drzwi lub ich wstawieniem (w przypadku kiedy klient decyduje się na modernizację),
  • naprawą lub wymianą półek przeznaczonych pod agregaty,
  • renowacją podłóg – możliwe jest zastosowanie wylewki antypoślizgowej,
  • uszczelnieniem ram i dachów,
  • wzmocnieniem całej konstrukcji zabudowy kontenerowej.

Wszystkie usługi w zakresie naprawy zabudów kontenerowych wykonywane są z uwzględnieniem wymogów dla konkretnych branży, w których zabudowy te mają być użytkowane.

Naprawy zabudów kontenerowychWspółpracujemy z najlepszymi dystrybutorami części, w związku z czym możemy zagwarantować najlepszą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W ramach naprawy zabudów kontenerowych możliwe są także prace lakiernicze. Dysponujemy własną mieszalną nowoczesnych, trwałych i ekologicznych lakierów. Dbamy nie tylko o zadowolenie naszych klientów, ale i o środowisko naturalne.

Podjęliśmy także współpracę z firmą reklamową, dzięki czemu możemy na odnowionej zabudowie kontenerowej umieścić dowolną reklamę. Pozwoli to wyróżnić pojazd na tle innych.

Wycena naprawy zabudów kontenerowych ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od zakresu przeprowadzanych prac. Oprócz prac naprawczych w zakresie zabudów kontenerowych, chłodni i izoterm oferujemy także serwis pojazdów ciężarowych, autobusów czy pojazdów użytkowych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Specjaliści są do dyspozycji – odpowiedzą na pytania, a także przeprowadzą analizę koniecznych prac naprawczych, dokonując wstępnej wyceny usługi.