RENO TRUCK – kompleksowa naprawa nadwozi izoterm i chłodni

Nasz autoryzowany serwis pojazdów użytkowych świadczy usługi związane z naprawą i renowacją samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest także naprawa nadwozi chłodni i izoterm. Zajmujemy się naprawą jeśli chodzi o nadwozia uszkodzone i powypadkowe.

Naprawa nadwozi chłodni, w każdym przypadku rozpoczyna się od wstępnej oceny stanu technicznego. W tym celu sprawdzamy dane nadwozia, które ma być serwisowane – jego markę i typ. Następnie istotne jest ustalenie, dla jakich potrzeb wykorzystywana jest chłodnia. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie podczas wykonywanej naprawy dokonać modernizacji, które pozwolą na zwiększenie możliwości w zakresie zastosowania chłodni samochodowej. Kolejnym krokiem jest ustalenie kosztorysu wykonywanych usług, który omawiany jest indywidualnie z klientem. Naprawa nadwozi izoterm przebiega na podstawie ustalonego planu. Na każdym etapie klient ma możliwość uzyskania informacji na temat przeprowadzanych napraw.

Naprawa nadwozi i izoterm

Naprawa nadwozi chłodni – co nas wyróżnia wśród innych firm?

Naszym klientom zapewniamy zastosowanie najnowszych technologii oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pochodzących od najlepszych producentów i dystrybutorów, z którymi współpracujemy na co dzień. Dzięki specjalistycznej wiedzy w zakresie różnych marek i typów chłodni, naprawa nadwozi chłodni wykonywana przez naszą firmę, jest przeprowadzana bardzo sprawnie. Jest to istotny aspekt, który pozwala na skrócenie czasu przestoju pracy naszych klientów. Zależy nam na zadowoleniu klientów z usług serwisu, dlatego naprawa izoterm objęta jest okresem gwarancji.

Oprócz usługi, jaką jest naprawa izoterm czy naprawa nadwozi chłodni, oferujemy także inne usługi serwisowe, których efekty można zobaczyć w galerii wykonanych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą w zakresie koniecznych do przeprowadzenia usług remontowo-naprawczych.