RENO TRUCK – produkcja drzwi chłodni oraz naczep do ciężarówek i ich sprzedaż

RENO TRUCK to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku samochodowym – zarówno w kwestii samochodów ciężarowych, jak i osobowych. W przeciągu blisko czterdziestu lat zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę, zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowaną kadrę mechaników, dzięki czemu realizujemy najbardziej wymagające projekty naszych klientów – począwszy od niewielkich napraw, przez naprawy powypadkowe aż po sprzedaż drzwi chłodni i naczep. Doskonale wiemy, jak ważne dla każdej firmy transportowej są odpowiednio wyposażone samochody ciężarowe, zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się transportem produktów wymagających utrzymania niskich temperatur.
RENO TRUCK przez szereg lat wypracował system, dzięki któremu gwarantujemy naszym klientom nie tylko usługi z zakresu napraw przyczep oraz chłodni. Wyspecjalizowaliśmy się dodatkowo w dwóch ważnych dla naszych klientów aspektach:

  • produkcja drzwi chłodni,
  • produkcja drzwi naczep.

Produkcja drzwi naczepy jest procesem, który wykonujemy od podstaw. Do produkcji elementów naczep używamy wyłącznie materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one niezmieniony stan przez szereg lat użytkowania. Dodatkowo są odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy warunki atmosferyczne. Oferujemy możliwość wykonania zupełnie nowego elementu lub dokonania naprawy elementów obecnie zamontowanych na naczepie.

Produkcja drzwi chłodni i naczep

Drzwi naczepy – sprzedaż produktów najwyższej jakości dopasowanych do potrzeb klienta

Sprzedaż drzwi naczepy jest kolejnym elementem naszej działalności. Klientom oferujemy możliwość zakupienia gotowych produktów – dostępnych na magazynie lub wykonanie nowych, spersonalizowanych pod konkretne naczepy.
Oferujemy między innymi:

  • sprzedaż drzwi chłodni,
  • sprzedaż drzwi naczep dopasowanych do różnych modeli naczepy.

Samochody ciężarowe zaopatrzone w specjalne przyczepy, w których umieszczone są agregaty, wymagają szczególnego dopasowania drzwi chłodni. Produkcja drzwi do chłodni jest niezwykle precyzyjną czynnością. Wymaga zastosowania gumowych uszczelek, które muszą być odpowiednio dopasowane do konkretnych rozmiarów drzwi. Dzięki temu naczepa – chłodnia będzie mogła spełniać swoje zadanie, bez obaw o uszkodzenie przewożonego towaru wskutek zbyt wysokiej temperatury podczas transportu.

Prowadzimy pełny zakres serwisu naczep chłodni oraz naczep standardowych. W serwisie wykorzystujemy części od naszych stałych dostawców, które służą także do produkcji drzwi naczep. Tworzenie naszych własnych elementów to gwarancja elementów najwyższej klasy dopasowanych do każdego rodzaju naczep. Dodatkowo po zakupie oferujemy nasze usługi serwisowe, wśród których znajduje się:

  • wymiana oraz wstawianie – ścian bocznych naczepy, drzwi, paneli, okuć, uszczelek;
  • regeneracja – wylewki do naczep (antypoślizgowej), sklejki podłogi naczepy, uszczelnianie dachów naczep,
  • przebudowa naczepy– dokonujemy przebudowy na życzenie naszych klientów, które obejmują między innymi obniżenie półki, na której spoczywa agregat do przyczepy chłodni.

Drzwi chłodni – sprzedaż personalizowana dla każdego klienta

RENO TRUCK zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, że każda przyczepa i chłodnia jest inna – wiele zależy od modelu i producenta. W celu poznania naszej pełnej oferty drzwi naczep – produkcja, odbudowa, sprzedaż – prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami telefonicznie lub mailowo.