RENO TRUCK – Sprawna naprawa samochodów ciężarowych to podstawa

Samochody ciężarowe wykorzystywane są przede wszystkim do transportu towarów. Stanowią istotny element każdej firmy transportowej. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o samochody – tak, by były one sprawne i gotowe do ciągłego użytkowania.

Nasz serwis zajmuje się dokładnym przeglądem technicznym pojazdów naszych klientów, który pozwala na wykrycie nieprawidłowości. Następnym krokiem jest naprawa samochodów ciężarowych, która umożliwia likwidację występujących w nich usterek tak, aby auto powróciło do swojego pierwotnego stanu sprzed awarii.

Naprawa samochodów ciężarowychDoskonale wiemy, że nie każdej usterki da się uniknąć. Ważna jest natomiast szybka reakcja w przypadku awarii i zapewnienie potrzebnych napraw – sprawnie i co najważniejsze z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Naprawa samochodów ciężarowych to główna gałąź naszej działalności, w której specjalizujemy się od lat. Nasi doświadczeni mechanicy dokonują szybkich analiz usterek samochodów. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi dystrybutorami części zamiennych zapewniamy najlepszą jakość usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Naszym klientom oferujemy szereg kompleksowych usług, dzięki którym możliwe jest zachowanie pełnej sprawności samochodów ciężarowych, naczep, ciągników, jak i autobusów. Oferta serwisu pojazdów użytkowych dotyczy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy szerokim zakresem oryginalnych części dostępnych „od ręki”, jak również ich zamiennikami.

Z usług takich jak naprawa samochodów ciężarowych korzystają głównie mieszkańcy miejscowości Błonie i Leszno. Zapraszamy jednak wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty.

W przypadku pytań dotyczących serwisu, jak i dostępnych terminów napraw zapraszamy do kontaktu się z naszymi pracownikami – osobiście w zakładzie lub za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie numeru telefonu, lub maila. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy dostępni także na Facebooku.