Profesjonalna naprawa – naczepy, chłodnie, izotermy

RENO TRUCK LACHOWSKI & ŁUCZAK to autoryzowany serwis pojazdów użytkowych. Zajmujemy się naprawą i renowacją samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, autobusów. W zakresie naszych działań znajduje się także naprawa, jeśli chodzi o zabudowy kontenerowe, do których zaliczają się naczepy, chłodnie i izotermy.

Nasz wykwalifikowany personel zajmuje się kompleksową naprawą i renowacją pojazdów. Jeśli chodzi o naczepy, chłodnie i izotermy prace naprawcze rozłożone są na kilka etapów:

  • naprawa konstrukcji stalowej lub aluminiowej,
  • naprawa listew, profili bocznych i ściennych,
  • likwidacja uszkodzeń podłogi, sufitu i ścian,
  • naprawa półek i agregatów,
  • remont rękawów termicznych.

Naprawa nadwozi i izoterm

Co zyskujesz, decydując się na nasze usługi?

Naprawy, jeśli chodzi o zabudowy kontenerowe (izotermy, naczepy, chłodnie) wykonywane są przez naszą firmę bardzo sprawnie. Długoletnie doświadczenie wpływa na fakt, że mamy pełne rozeznanie wśród naczep i chłodni różnych producentów – to wpływa na czas wykonywanych przez naszą firmę usług. Cały proces naprawy, czy renowacji jest uzgodniony wcześniej z klientem, wraz z oszacowanym kosztorysem usługi. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami części zamiennych oferujemy wysokiej jakości akcesoria, które wpływają na długoletnie użytkowanie pojazdów. Kompleksowa usługa naprawy chłodni przekłada się na jej pełną sprawność, nawet w przypadku zabudowy powypadkowej.

Zależy nam przede wszystkim na zaufaniu i zadowoleniu naszych klientów. Dlatego do każdej naprawy i renowacji podchodzimy indywidualnie, omawiając możliwe rozwiązania. Na wykonywane przez nas usługi udzielamy także gwarancji.

Przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku zaufało nam wielu klientów – Ty również możesz dołączyć do tego grona. Jeżeli jesteś zainteresowany naprawą naczepy, chłodni, izotermy  lub inną usługą, która znajduje się w zakresie naszej działalności – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu zapoznania się z pełną ofertą serwisu i dokonania wstępnej kalkulacji.