Usługi

Głównym profilem naszej działalności są w dalszym ciągu naprawy blacharsko– lakiernicze, zarówno powypadkowe jak i renowacyjne.

Specjalizujemy się w naprawianiu pojazdów ciężarowych jak ciągniki siodłowe, autobusy, naczepy i wszelkie pojazdy użytkowe.

Wykonujemy także profesjonalne naprawy zabudów kontenerowych typu chłodnie, izotermy itp.

Nie odmawiamy również napraw samochodów dostawczych i osobowych jeśli tylko w danej chwili posiadamy wolne moce przerobowe.

Do napraw blacharskich posiadamy profesjonalną płytę podłogową z niezbędnym osprzętem do napraw kabin do ciężarówek oraz samochodów osobowych i dostawczych.

Lakierowanie odbywa się w dwukomorowej bezpyłowej kabinie lakierniczej przystosowanej również do lakierowania lakierami wodnymi.

Dzięki współpracy z firmą reklamowa możemy zapewnić odtworzenie dowolnej reklamy na każdym pojeździe.

Posiadamy również sprawdzoną bazę autoryzowanych dystrybutorów części zamiennych jak i dostawców wysokiej jakości zamienników oraz części używanych.

Dla usprawnienia naszych prac oraz w celu uatrakcyjnienia cen za materiały lakiernicze znajdujemy się w posiadaniu własnej mieszalni lakierów wiodącej niemieckiej firmy Spies/Hecker z nowoczesnymi liniami materiałowymi min, GREENTEC LINE. Jest to linia przyjazna dla środowiska, innowacyjna i ekonomiczna. Pod nazwą GREENTEC Line Spies Hecker zebrał wszystkie przyjazne dla środowiska i innowacyjne produkty, które co najmniej spełniają rygorystyczne wartości graniczne VOC Unii Europejskiej. GREENTEC Line oznacza mniejsze zużycie rozpuszczalników przy wyższej wydajności, a dzięki perfekcyjnie dobranemu systemowi produktów gwarantuje wspaniałe wyniki przy zachowaniu jakości normalnej dla Spies Heckera.