Reno-Truck

Głównym profilem naszej działalności są naprawy blacharsko– lakiernicze, zarówno powypadkowe jak i renowacyjne pojazdów ciężarowych takich jak ciągniki siodłowe, autobusy, naczepy i wszelkie pojazdy użytkowe. Wykonujemy także profesjonalne naprawy zabudów kontenerowych typu chłodnie, izotermy itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 Oferta


Naprawy powypadkowe i renowacje:

– pojazdów ciężarowych;

– ciągników siodłowych;

– autobusów;

– naczep;

– i wszelkich pojazdów użytkowych.

Wykonujemy także profesjonalne naprawy zabudów kontenerowych typu chłodnie, izotermy itp.

Referencje

Nasza wieloletnia działalność zaowocowała w kontakty z wieloma dużymi, średnimi i małymi firmami oraz osobami prywatnymi gdyż nie nastawiamy się na pracę tylko dla pojedynczych wyselekcjonowanych dużych klientów.

Zaufało nam wiele firm transportowych, budowlanych i turystycznych oraz autoryzowane serwisy znanych marek dla których wykonywaliśmy liczne zlecenia jako podwykonawca lub na zasadzie partnerskiej.

Kontakt

RENO TRUCK LACHOWSKI & ŁUCZAK

Serwis Pojazdów Użytkowych

ul. Fabryczna 22

05-084 Leszno

Tel. 22 350 47 22

Fax. 22 350 47 22

E-mail renotruck@hoga.pl

Sprawdź jak do nas dojechać…

Reno Truck Lachowski & Łuczak – blacharstwo lakiernictwo

Firma RENO TRUCK LACHOWSKI & ŁUCZAK to profesjonalny serwis pojazdów użytkowych działający na rynku od kilkudziesięciu lat. Przez wiele lat swojej działalności zdobyliśmy grono zadowolonych klientów. Stale rozwijamy się technologicznie, wykorzystujemy nowoczesne metody serwisowe, oferując przy tym najwyższej jakości usługi jeśli chodzi o obszary takie jak: blacharstwo, lakiernictwo. Wyróżnia nas fakt, że jesteśmy autoryzowanym zakładem zajmującym się naprawą nadwozi, które produkowane są przez firmę Cargo Van s.a.s.